Specjalista ds. handlu (rynki hiszpańskojęzyczne) – Katowice

Dla naszego klienta – Producent oświetlenia – poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. handlu – Hiszpania
Katowice

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych rynków zbytu oraz klientów
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert i warunków handlowych klientom, uczestnictwo w negocjacjach handlowych
  • Kontrola realizacji kontraktów
  • Odpowiedzialność za generowanie zyskownej sprzedaży
  • Rozpoznawanie rynku pod kątem pozyskania i nawiązywania nowych relacji biznesowych
  • Definiowanie pozycjonowania cenowego na rynku zgodnie z polityką cenową i uwzględnieniem potrzeb rynkowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w handlu B2B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju i Europy Zachodniej
  • Wysokorozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Wiedza na temat różnych metod i kanałów sprzedaży
  • Znajomość podstaw raportowania finansowego
  • Znajomość języka hiszpańskiego – warunek konieczny
  • Znajomość innego języka obcego – będzie atutem

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie