Specjalista ds. obsługi klienta (branża techniczna)

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. wsparcia technicznego

Strzelce Opolskie

Obowiązki

– Obsługa klienta (m.in. wprowadzanie zamówień, kontakt z klientami, przedstawicielami handlowymi, dostawcami i logistyką, wystawianie faktur)
– Realizowanie zamówień klientów
– Dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów
– Prowadzenie wycen
– Raportowanie

Wymagania

– Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą klienta, fakturowaniem, archiwizacją
– Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
– Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
– Pracowitość, zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

– Wynagrodzenie w wysokości 3 tys. zł netto + premie uznaniowe (łącznie z premią ok. 3600 zł netto)
– Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
– Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

  • Ta oferta wygasła!