Specjalista ds. obsługi klienta – Świętochłowice

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Świętochłowice

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Raportowanie osiąganych wyników,
  • Budowanie i rozwój relacji z klientami,
  • Prowadzenie negocjacji oraz dobór odpowiednich produktów zgodnie z potrzebami klienta.

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami,
  • Dobrze rozwinięte kompetencje sprzedażowe,
  • Komunikatywność,
  • Nawiązywanie relacji interpersonalnych.

Nasz klient oferuje:

  • Intensywne szkolenie wdrażające,
  • Możliwość podnoszenia wiedzy  i kwalifikacji,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od rezultatów pracy).