Specjalista ds. obsługi klientów/wyceny zamówień – Piekary Śląskie

Dla naszego klienta  poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klientów/wyceny zamówień

Piekary Śląskie

Obowiązki

  • obsługa klienta (m.in. wprowadzanie zamówień, kontakt z klientami, przedstawicielami handlowymi, dostawcami i logistyką, wystawianie faktur),
  • realizowanie zamówień Klientów,
  • dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów,
  • prowadzenie wycen.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
  • bardzo dobra znajomość komputera,
  • zdolności interpersonalne w kontaktach z klientami i pracownikami firmy,
  • umiejętność robienia wycen – mile widziana.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!