SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ – Świętochłowice

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ
Świętochłowice

Zadania:

  • Poszerzanie portfela Spółki poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów korporacyjnych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Bieżące planowanie aktywności sprzedażowych i raportowanie osiąganych wyników
  • Budowanie i rozwój relacji z klientami
  • Prowadzenie negocjacji i opracowywanie rozwiązań produktów zgodnych z potrzebami klientów
  • Monitorowanie lokalnego rynku ubezpieczeń
  • Stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
  • Znajomość lokalnego rynku podmiotów gospodarczych
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje sprzedażowe
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej nie jest wymagane

Nasz klient oferuje:

  • Zdobycie doświadczenia w zakresie pracy brokera ubezpieczeniowego
  • Kariera w rozwijającej się firmie
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Przyjazna atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz zmiennej (podstawa + premia uzależniona od rezultatów pracy)

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!