Sztygar oddziału elektrycznego pod ziemią

Lepsza Praca ® (certyfikat 13858) to polska firma rekrutacyjna, poszukująca kandydatów do pracy na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie. Zatrudnienie następuje po stronie pracodawcy.

Katowice

Obowiązki

-zapewnienie nadzoru i udział w pracach przy budowie i montażu instalacji i obiektów elektrycznych i telekomunikacyjnych oraz nadzór nad bieżącym utrzymaniem, remontami, konserwacją urządzeń i instalacji elektrycznych na powierzchni i pod ziemią

Wymagania

-praktyka na stanowisku osoby dozoru ruchu zakładu górniczego o specjalności elektrycznej w dziale elektrycznym
-wykształcenie minimum średnie elektryczne
-zatwierdzenie na osobę średniego lub wyższego dozoru ruchu specjalności elektrycznej
-uprawnienia elektrycznej SEP (URE) powyżej 1kv
– znajomość zasad budowy sieci elektrycznych dołowych i układów automatyki maszyn i urządzeń górniczych
-podstawowa znajomość budowy i zasad obsługi maszyn wyciągowych, systemów metanometrii automatycznej, łączności dyspozytorskiej i monitoringu
-umiejętność czytania schematów elektrycznych i logicznych, znajomość budowy i eksploatacji urządzeń elektrycznych w wykonaniu przeciwwybuchowym
-samodzielność, komunikatywność i otwartość w działaniu
-odpowiedzialność
-systematyczność

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie
-bezpłatne zakwaterowanie
-zwrot kosztów dojazdu i zjazdu z kontraktu
-bezpłatne dojazdy z miejsca pracy do miejsca zakwaterowania

  • Ta oferta wygasła!