Technolog, specjalista ds. wycen – Tarnowskie Góry

Kategoria pracy

Wybierz kategorię

Typ pracy

Wybierz typ

Miejsce pracy

Wybierz miejsce pracy

Opis oferty pracy:

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Technolog, specjalista ds. wycen,

Tarnowskie Góry

Obowiązki:

– Przygotowywanie ofert w zakresie wykonawstwa urządzeń i obróbki mechanicznej różnych detali

– Optymalizacja doboru materiałów oraz technologii wykonawstwa
– Znajomość zasad normowania czasu pracy
– Współpraca z innymi działami w zakresie wynikającym z potrzeb wyceny

Wymagania:

– Bardzo dobra znajomość procesów obróbczych oraz rysunku technicznego
– Samodyscyplina
– Umiejętność pracy w zespole
– Doświadczenie na podobnym stanowisku
– Znajomość języka angielskiego
– Znajomość Excel
– Mile widziane wykształcenie wyższe

Nasz klient oferuje:

– pracę w stabilnej firmie