Wytaczarz – Tarnowskie Góry/Bytom

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Tarnowskie Góry

Obowiązki

  • Osoba zatrudniona na stanowisku wykonywać będzie zadania polegające na wytaczaniu elementów konstrukcji stalowych wg wymagań normy, zgodnie z rysunkiem technicznym, wymaganiami klienta i zgłaszać wykonane zadania do odbioru (wykonywanie podstawowych operacji takich jak: frezowanie, wiercenie, gwintowanie, rozwiercanie, wytaczanie otworów itp.).

Wymagania

  • Wykształcenie: zawodowe lub średnie techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych typu suwmiarka, mikromierz, średnicówka mikrometryczna, średnicówka czujnikowa.
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy z zespołem, zaangażowanie;
Dodatkowymi atutami będą:
  • Obsługa wytaczarki konwencjonalnej typu SKODA WD200 lub WD250,
  • Umiejętność samodzielnego mocowania i ustawiania obrabianego elementu oraz doboru parametrów skrawania.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach w zakresie konstrukcji stalowych,
  • Współpracę z najlepszymi fachowcami w branży,
  • Ciekawe projekty na skalę światową,
  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań,
  • Wynagrodzenie uzależnione od jakości i efektywności pracy,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.
  • Wsparcie dla dzieci pracowników poprzez inwestowanie w ich proces kształcenia.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

  • Ta oferta wygasła!