Zastępca Kierownika Serwisu pomp ciepła – Poznań

Dla naszego klienta generalnego dystrybutora w branży armatury przemysłowej poszukujemy osób na stanowisko:

Zastępca Kierownika Serwisu pomp ciepła

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy działu serwisu pomp ciepła
  • Ścisła współpraca z kierownikiem serwisu, serwisantami, magazynem, działem handlowym i klientami
  • Przyjmowanie zleceń (zgłoszenia awarii, instalacji) zamawianie części i zamykanie zleceń
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej, przygotowywanie ofert i zamówień w dziale serwisu
  • Doradztwo techniczne dla instalatorów
  • Pomoc telefoniczna udzielana użytkownikom pomp ciepła
  • Ocena/weryfikacja schematów hydraulicznych
  • Współprowadzenie szkoleń
  • Przygotowywanie schematów hydraulicznych
  • Sprawdzanie stanów magazynowych, zamawianie pomp oraz części zamiennych z Niemiec
  • Prowadzenie kalendarza awarii oraz wyjazdów serwisantów
  • Wystawianie faktur

Wymagania:

  • Absolwent studiów z doświadczeniem w pracy (staż, praktyki studenckie, prace wakacyjne) w serwisie/instalowaniu urządzeń branży HVAC
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ochrona środowiska
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość AutoCad
  • Mile widziana znajomość InDesign
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu chłodnictwa lub elektryki lub hydrauliki lub automatyki

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!