Konstruktor maszyn – Kraków

Aktualnie dla naszego klienta (firma specjalizująca się w konstruowaniu i budowie maszyn oraz całych linii technologicznych pod indywidualne zamówienie Klienta) poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor Maszyn

Kraków

Obowiązki

  • Zarządzanie projektem, wdrożenie i uruchomienie maszyn i urządzeń u Klientów,
  • Projektowanie maszyn i linii technologicznych (branża automotive i pokrewne) w oparciu o określony budżet i harmonogram projektów,
  • Opracowywanie dokumentacji wykonawczej, montażowej oraz listy części handlowych,
  • Opracowanie schematów pneumatycznych, hydraulicznych oraz instrukcji obsługi,
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,
  • Optymalizację i modernizację istniejących rozwiązań konstrukcyjnych

Wymagania

  • Minimum 5 lat na stanowisku samodzielnego konstruktora,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn,
  • Znajomość programu SolidWorks,
  • Znajomość aktualnych norm bezpieczeństwa maszyn, zasad projektowania,
  • Umiejętność wykonywania oceny ryzyka w oparciu o obowiązujące przepisy,
  • Umiejętność pracy w różnorodnym środowisku, również międzynarodowym,
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań oraz pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Pracę w prężnie działającym zespole inżynierskim,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Liczne wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Benefit sportowy
  • Ta oferta wygasła!