Analityk Biznesowy IT, Gliwice

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

Analityk Biznesowy IT
Gliwice, Katowice, okolice

Obowiązki:

  • Kontakt z Klientem w celu zebrania wymagań
  • Analiza oraz weryfikacja potrzeb biznesowych Klientów zgodnie z wytycznymi
  • Tworzenie dokumentacji developerskiej oraz przygotowywanie raportów
  • Wspomaganie testów oraz koordynacja testowa
  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim i testowym
  • Rozwiązywanie problemów funkcjonalnych i logicznych systemu

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego Oprogramowania
  • Dobra znajomość: Jira, Excel, Word
  • Kreatywność w tworzenie rozwiązań funkcjonalnych,
  • Umiejętność analizowania danych i wymagań użytkownika
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie, mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Mile widziana znajomość SQL

Oferujemy:
– umowa o pracę lub współpraca B2B na korzystnych warunkach finansowych w zależności od oczekiwać idealnego kandydata na ten wakat