Analityk Biznesowy IT

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy:

Tychy, okolice

Obowiązki:
– doświadczenie w przeprowadzaniu analizy biznesowej w projektach IT i telekomunikacyjnej,
– doświadczenie w analizie i projektowaniu procesów,
– umiejętność tworzenia dokumentacji w szczególności wymagań biznesowych,
– umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,
– umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów podczas pracy na projekcie,
– znajomość narzędzi projektowych, doradztwo w zakresie opracowywania koncepcji i projektów graficznych,

– modelowanie procesów biznesowych za pomocą notacji BPMN

– ścisła współpraca z kierownikiem projektu, ekspertami i użytkownikami końcowymi oraz programistami w celu zapewnienia efektywnego dostarczania zmian oraz nowych funkcjonalności

Wymagania:

– doświadczenie w mapowaniu procesów,

– doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, w pracy na projekcie, pomiędzy klientem a działami firmy
– wykształcenie wyższe kierunkowe,
– bardzo dobra znajomość narzędzi projektowych, pakiet MS Office,
– umiejętność współpracy i komunikacji z architektami systemowymi, programistami, testerami,
– biegła znajomość języka angielskiego w tym umiejętność czytania branżowej dokumentacji technicznej,
– wysoka komunikatywność, samodzielność, zorganizowanie – pozwalające na systematyczną pracę na projekcie .

Oferujemy:
– samochód, laptop, telefon
– prywatna opieka medyczna
– umowa o pracę lub współpraca B2B