Architekt Wiodący, Katowice

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

ARCHITEKT WIODĄCY, praca w biurze projektowym lub po stronie generalnego wykonawcy

Katowice

Obowiązki
– tworzenia koncepcji projektowych uwzględniających przepisy budowlane dla inwestora i generalnego wykonawcy
– projektowanie obiektów przemysłowych, biurowców, hoteli, osiedli mieszkaniowych
– praca na projekcie inwestycyjnym od momentu pozyskania, poprzez współpracę z urzędami, wykonawcami, inwestorem itp

Wymagania
– Wyższe wykształcenie kierunkowe
– Doświadczenie na stanowisku Architekta wiodącego minimum 5 lat
– Uprawnienia projektowe
– Znajomość prawa budowlanego, aktualnych przepisów i warunków technicznych
– Doświadczenie w pracy na projekcie inwestycyjnym: hotele, mieszkania, biura
– Nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
– Umiejętność prowadzenia rozmów z urzędnikami oraz inwestorami,
– Umiejętność zarządzania zespołem,

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju w atrakcyjnej i rozwojowej firmie

  • Ta oferta wygasła!