Asystent projektanta konstrukcji – Bielsko-Biała

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy:

Asystent projektanta konstrukcji

Bielsko-Biała

Obowiązki

Projektowanie konstrukcji:
– budownictwa tradycyjnego
– żelbetowych i strunobetonowych
– stalowych
– mieszanych
Doradztwo techniczne:
– w zakresie wyboru ekonomii wybranej konstrukcji do planowanego obiektu
– przygotowanie projektu koncepcyjnego

Wymagania

  • Dyspozycyjność – pełny etat lub studenci minimum 3 dni w tygodniu;
  • Studia budowlane ukończone lub w trakcie;
  • Obsługa programów typu CAD;
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy

  • Pracę w Bielsku-Białej (po przeszkoleniu możliwość pracy zdalnej).
  • pełne wdrożenie
  • Ta oferta wygasła!