Asystent/Asystentka ds. handlu – Chorzów

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/Asystentka ds. handlu

Chorzów

Obowiązki:

  • Tworzenie ofert handlowych,
  • Tworzenie wycen,
  • Umiejętność tworzenia SIWZ, w oparciu o Ustawę o Zamówieniach Publicznych
  • Pozyskiwanie ofert w drodze zamówień publicznych,
  • Obsługa zapytań ofertowych z zagranicy i kraju,
  • Pełnienie funkcji wsparcia administracyjnego,
  • Współpraca z działem handlowym i innymi komórkami wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Znajomość Ustawy o Zamówieniach Publicznych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!