Asystentka stomatologiczna

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta, prywatnej kliniki dentystycznej,  poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki stomatologicznej.

Katowice

Obowiązki

-asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
-przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy
–sterylizacja narzędzi i materiałów
-przygotowanie pacjenta do zabiegu
-utrzymanie porządku w gabinecie

Wymagania

-wykształcenie kierunkowe (wyższe lub policealne na kierunku higienistki bądź asystentki stomatologicznej)
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-miła aparycja

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie
-pracę w prestiżowej klinice stomatologicznej
-miłą atmosferę w pracy

  • Ta oferta wygasła!