Asystentka Zarządu

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta,  poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Zarządu.

Katowice

Obowiązki

  • prowadzenie kalendarza spotkań Biura Zarządu
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji i informacji na spotkania Członków Zarządu
  • przygotowywanie prezentacji, sprawozdań, raportów, analiz
  • prowadzenie kluczowej korespondencji
  • prowadzenie tłumaczeń ustnych i pisemnych
  • dbanie o zaopatrzenie biura i pozytywny wizerunek firmy
  • utrzymywanie kontaktów z klientami firmy

Wymagania

    • wykształcenie wyższe
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • biegłość w obsłudze komputera (pakiet MS Office)
    • prawo jazdy kat. B.
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętności interpersonalne
    • zaangażowanie
    • umiejętnością samodzielnej pracy pod presją czasu
    • otwartość, kreatywność, komunikatywność i odpowiedzialność
    • gotowość do podjęcia pracy „od zaraz”

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość realizacji ciekawych zadań w firmie o unikatowym profilu
  • Ta oferta wygasła!