Cieśla szybowy, górnik szybowy pod ziemią

Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Cieśla szybowy, górnik szybowy pod ziemią/kontrakt we Francji

Katowice

Obowiązki

– bieżące utrzymanie szybów, remonty i konserwacja wyposażenia szybowego, urządzeń i instalacji związanych z transportem pionowym

Wymagania

– wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z transportem pionowym
– dobra znajomość zasad funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji związanych z transportem pionowym
– certyfikaty potwierdzające odbycie stosownych szkoleń
– umiejętność czytania dokumentacji technicznej
– samodzielność w pracy
– sumienność i zdyscyplinowanie

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie
-zwrot kosztów dojazdu i zjazdu z kontraktu
-bezpłatne zakwaterowanie

  • Ta oferta wygasła!