Doradca techniczno-handlowy ds. fotowoltaiki

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Chorzów

Obowiązki

– Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi
– Przygotowywanie ofert dla klientów
– Sporządzanie symulacji pracy instalacji fotowoltaicznej w programie PV SOL oraz przygotowywanie dokumentów do zakładu energetycznego
– Przygotowywanie zamówień klientów

Wymagania

– Doświadczenie w branży handlowej i fotowoltaicznej
– Wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe techniczne z zakresu ochrony lub inżynierii środowiska
– Prawo jazdy kategorii B
– Znajomość programów: Excel, PV Sol, podstawowa znajomość AutoCAD lub DraftSight
– Wysoka kultura osobista, umiejętność rozmowy z klientami

Oferujemy

– Narzędzia niezbędne do pracy: telefon oraz laptop
– Możliwość szkolenia z zakresu PV sol oraz DraftSight
– Premie
– Kartę multisport
– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Ta oferta wygasła!