Doradca Techniczno-Handlowy ds. pomp ciepła, Warszawa

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy ds. pomp ciepła

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż pomp ciepła w firmie będącej jej głównym dystrybutorem na Polskę

  • Bezpośrednie spotkania handlowe z instalatorami, dystrybutorami, projektantami instalacji na podległym terenie (Warszawa, Katowice, Wrocław)

  • doradztwo techniczne w zakresie doboru pomp ciepła

  • pozyskiwania nowych klientów i obszarów sprzedaży

  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach i przetargach w podległym regionie

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, technicznych oraz z zakresu dostępnych programów dotacji dla OZE

  • praca stacjonarna w biurze 20%, wyjazdy do klientów 80%

Wymagania:

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku i relacje z instalatorami dystrybutorami, projektantami instalacji na podległym terenie (Warszawa, Katowice, Wrocław)

  • wykształcenie wyższe techniczne (OZE/ogrzewnictwo/klimatyzacja/wentylacja) mile widziane

  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (preferowane w sprzedaży pomp ciepła)

  • znajomość zagadnień z dziedziny OZE

  • znajomość pakietu MS Office (mile widziane środowiska AutoCad)

  • ważne prawo jazdy kat. B

Oferujemy satysfakcjonujące warunki finansowe w zależności od doświadczenia wybranego kandydata.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji.