Doradca techniczno-handlowy (HVAC) fotowoltaika

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy (fotowoltaika)

Cała Polska

Obowiązki

Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów
Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie zawieranych umów
Raportowanie swoich działań i wyników
Współpraca z innymi działami w firmie
Aktywny udział na rzecz rozwoju firmy

Wymagania
Doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki co najmniej 2 lata
Bardzo dobra organizacja własnej pracy
Wysoka samodzielność myślenia i działania
Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
Łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda w komunikacji z klientem
Mocna wewnętrzna motywacja i determinacja do osiągania celów sprzedażowych
Pracowitość, systematyczność i konsekwencja w działaniu
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Ciekawą pracę i rozwój zawodowy
Wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjne premie
Szkolenia sprzedażowe oraz techniczne
Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres: karolina.noworolnik@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!