Doradca techniczno-handlowy (HVAC) – Śląsk

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy

Katowice

Obowiązki

·        doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych
·        aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
·        pozyskiwanie nowych klientów: instalatorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych
·        wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych
·        negocjacje warunków handlowych
·        przygotowywanie ofert handlowych
·        koordynowanie projektów
·        monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji
·        realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży
·        uczestniczenie w szkoleniach produktowych

Wymagania

·        wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wykształcenie chłodnictwo/wentylacja/ogrzewnictwo lub inżynieria środowiska)
·        doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)
·        znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
·        znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office
·        ważne prawo jazdy kat. B
·        umiejętność pracy w zespole
·        dobra organizacja własnej pracy
·        dyspozycyjność

Oferujemy

Ciekawą pracę i rozwój zawodowy
Wynagrodzenie podstawowe oraz  atrakcyjne premie
Szkolenia sprzedażowe oraz techniczne
Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

  • Ta oferta wygasła!