Doradca techniczno-handlowy (obróbka skrawaniem)

Aktualnie, dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy (branża obróbki skrawaniem)

Częstochowa

Obowiązki

  • Aktywne zwiększanie udziału w rynku poprzez wzrost poziomu sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów
  • Wdrażanie efektywnych technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
  • Bezpośredni kontakt z klientem i doradztwo techniczne w zakresie obróbki skrawaniem
  • Tworzenie i realizacja planów sprzedaży
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów na podległym rynku- prowadzenie testów technicznych

Wymagania

  • Znajomość branży narzędziowej, procesów obróbki skrawaniem lub pokrewne – warunek konieczny
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów, silna motywacja w osiąganiu zakładanych celów
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy techniczno handlowego w branży narzędziowej lub pokrewnej
  • Samodzielność, otwartość, umiejętność organizacji czasu pracy
  • Komunikatywny język angielski będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w przyjaznym zespole pracowników
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód służbowy, telefon, laptop.
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Ta oferta wygasła!