Dyrektor ds. Marketingu w branży hotelowej

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. Marketingu

Miejsce pracy: Zator, województwo małopolskie

Zakres obowiązków:

  • planowanie i kontrola poszczególnych działań marketingowych jak badania rynku, ustalanie poziomów cen produktów, ustalanie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji
  • ustalanie celów promocyjnych
  • nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, drukarniami, itd.)
  • nadzór nad działaniami PR
  • Przygotowanie i realizacja polityki marketingowej firmy zgodnie ze strategią
  • Zarządzanie budżetem Działu Marketingu
  • Zarządzanie podległym zespołem marketingu i kreacji, motywowanie, ocena i rozwój pracowników
  • Definiowanie potrzeb w zakresie zbierania i przetwarzania informacji o klientach
  • Analizowanie danych oraz rekomendowanie rozwiązań dotyczących ilości, jakości i funkcjonalności podejmowanych działań marketingowych,
  • Monitorowanie potrzeb klientów i bieżących trendów w branży,
  • Analizowanie rynku i działań marketingowych konkurencji,
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów z działań marketingowych,
  • Współpraca z innymi zespołami wewnątrz organizacji
  • Budowanie wizerunku firmy z wykorzystaniem pełnego zakresu narzędzi komunikacji

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale marketingu
  • minimum 5 letnie doświadczenie w działach marketingu, w tym mile widziane w branży usług hotelowych
  • wykształcenie wyższe
  • praktyczna znajomość zasad związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowej
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętności strategiczne
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • umiejętności biznesowe
  • Wysoko rozwinięta komunikatywność, strategiczne spojrzenie na realizację powierzonych zadań, wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność
  • Ta oferta wygasła!