Dyrektor finansowy z j. angielskim

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Dyrektor finansowy z j.angielskim

Katowice

Obowiązki

  • nadzór nad pracą działu finansowo-księgowego
  • zarządzanie płynnością finansową spółki,
  • zarządzanie środkami pieniężnymi i rachunkami bankowymi,
  • odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego,
  • aktywny udział w planowaniu działalności firmy, tworzeniu i kontroli budżetów,
  • optymalizowanie struktury kosztów i poziomu majątku obrotowego,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych, analiz i zestawień
  • udział w negocjacjach handlowych w zakresie finansów,
  • poszukiwanie i przedstawianie rozwiązań zapewniających optymalną rentowność firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość),
  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze finansów/zarządzaniu finansami, w tym co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • znajomość ustawy o rachunkowości, dobra orientacja w tematach podatkowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość SAP – warunek konieczny
  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu rachunkowości zarządczej, budżetowania i kontroli kosztów, analizowania danych finansowych, wdrażania planów i strategii finansowych

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • Ta oferta wygasła!