Dyrektor handlowy (usług spedycji międzynarodowej/usług logistyki magazynowej)

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki

  • odpowiedzialność za tworzenie i nadzorowanie realizacji strategii sprzedaży,
  • ustalanie celów i zadań dla członków zespołu działu handlowego,
  • wiedza branżowa
  • kierowanie pracą zespołu handlowców, w tym: monitorowanie i rozliczanie pracy zespołowej i indywidualnej zespołu handlowców, szkolenie i nadzorowanie rozwoju podległych pracowników;
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych, dobrych relacji z kluczowymi klientami;
  • nadzorowanie przygotowywania umów z kluczowymi klientami oraz kontrolowanie warunków i realizacji tych umów;
  • przygotowywanie raportów dla zarządu z wynikami pracy działu;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • 5 lat doświadczenia w obszarze handlowym, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym
  • wykształcenie wyższe
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, zdolności negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ta oferta wygasła!