Dyrektor kontraktu

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kraków

Obowiązki

– Projektowanie długofalowego planu inwestycyjnego z uwzględnieniem uzyskania przewagi konkurencyjnej
– Nadzór nad realizacją terminów w ramach pośredniej inwestycji
– Akceptacja wstępnych bilansów inwestycyjnych pod względem architektonicznym, urbanistycznym, a także finansowym
– Akceptacja konspektów umów o roboty budowlane i prace projektowe
– Wybór Generalnego Wykonawcy oraz nadzorowanie przetargów
– Weryfikacja dostępnych na rynku ofert
– Nadzór nad działaniami mającymi na celu wydanie Decyzji o Warunkach Zabudowy i Pozwolenia na Budowę oraz nad działaniami mającymi na celu uzyskanie Decyzji Pozwolenia na Użytkowanie
– Nadzór nad postępem finalizacji inwestycji
– Zarządzanie finansami firmy
– Poszukiwania rozwiązań zapewniających dochodowość firmy
– Nadzór i planowanie sporządzenia budżetów
– Bieżąca kontrola kosztów działalności firmy
– Zapewnienie optymalizacji finansowej funkcjonowania przedsiębiorstwa
– Ocena ryzyka finansowego planowanych działań
– Kreowanie polityki finansowej firmy  oraz jej realizacja
– Synchronizacja sprawozdawczości finansowej firmy
– Dbanie o terminowe publikacje sprawozdań z opiniami biegłego rewidenta
– Projektowania oraz implementacja długoterminowego planu sprzedażowego przy założeniu uzyskania jak najlepszej przewagi konkurencyjnej
– Tworzenie polityki posprzedażowej
– Nadzorowanie nad działaniami związanymi z kreowaniem polityki PR
– Kreowanie strategii marketingowej
– Określanie kierunków pozycjonowania marki i produktów
– Opracowanie i nadzór nad realizacją krótkoterminowych planów sprzedaży
– Inne bieżące zadania zlecone przez Przełożonego

Wymagania

– Co najmniej 5letnie doświadczenie na jednym ze stanowisk: general manager, wiceprezes zarządu, dyrektor zarządzający, dyrektor ds. operacyjnych, dyrektor ds. inwestycji, dyrektor finansów, dyrektor controllingu w branży budowlanej z zakresu budownictwa mieszkaniowego w firmie budowlanej, produkcyjnej, deweloperskiej lub w firmie wykonawczej
– Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) budowlane lub ekonomiczne/finansowe, z zakresu controllingu lub zarządzania
– Prawo jazdy kategorii B
– Znajomość prawa budowlanego
– Znajomość ustaw (o drogach publicznych, o ochronie środowiska)
– Znajomość zagadnień związanych z procesem inwestycyjnym
– Wiedza z zakresu rachunkowości
– Znajomość prawa podatkowego
– Znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
– Znajomość procedur w zakresie uzyskiwania decyzji administracyjnych w związku realizacją inwestycji budownictwa mieszkaniowego
– Dokładność, skrupulatność, terminowość
– Asertywność, umiejętność podejmowania decyzji
– Umiejętność strategicznego myślenia
– Umiejętność zarządzania zespołem, a także umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
-Kreatywność

Oferujemy

– Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
– Ciekawą, pełną wyzwań pracę w Zarządzie firmy

  • Ta oferta wygasła!