Dyrektor operacyjny (branża transportowa)

Dla naszego klienta poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki

  • Spełnianie wymagań Klienta
  • wiedza branżowa
  • Kontakt z kluczowymi klientami i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Przegląd i analiza procesów
  • Zapewnienie wsparcia przy zarządzaniu czasem, rozłożeniem zadań dla zespołu dyspozytorów i zespołu kierowców
  • Ciągły rozwój zespołu
  • Zarządzanie kwestiami personalnymi zespołów
  • Przygotowywanie raportów

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w firmie w zakresie transportu/spedycji, w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z osiągnięciem celów, umiejętność budowania zaangażowania zespołu, umiejętność motywowania podległego zespołu
  • Znajomość MS Office

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ta oferta wygasła!