Dyrektor Operacyjny w branży oświetlenia LED

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Katowice/śląskie

Obowiązki

  • Operacyjne zarządzanie procesem handlowym zgodnie z założonym budżetem, wskaźnikami produkcji oraz strategią firmy
  • Współpraca z Zarządem w ramach poszukiwania nowoczesnych rozwiązań optymalizujących procesy przedsiębiorstwa oraz pracę podległych zespołów
  • Zapewnienie realizacji krótko i długoterminowych planów produkcyjnych
  • Opracowanie, zarządzanie i wykonanie budżetu produkcyjnego oraz nadzór nad projektami inwestycyjnymi
  • Aktywny udział w rozwoju zakładu przez ustalanie strategii oraz projektów zgodnych z założeniami planowanych wdrożeń nowych produktów
  • Nadzór nad zgodnością procesów i działań operacji produkcyjnych wymaganych prawnie i organizacyjnie przez regulatorów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zarządzanie zespołem, wsparcie rozwoju i skuteczna komunikacja

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku managerskim w firmie o podobnym profilu
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych systemów zarządzania
  • Umiejętność skutecznej komunikacji z partnerami z różnych poziomów organizacji
  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Doskonałe umiejętności zarządzania ludźmi oraz planowania i organizacji pracy
  • Orientacja biznesowa, przedsiębiorczość i kreatywność w działaniu
  • Wysoka samoświadomość: siła charakteru, opanowanie, elastyczność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie z branży oświetleniowej
  • Istotny wpływ na kształtowanie przebiegu procesów w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realne i jasno określone cele
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko z raportowaniem bezpośrednio do  Zarządu
  • Ta oferta wygasła!