Dyrektor Sprzedaży Detalicznej/Dyrektor Call Center

Dla naszego klienta, firmy będącej producentem i dystrybutorem w branży OZE, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Śląsk

Zakres obowiązków:
• Zbudowanie od podstaw działu sprzedaży i marketingu, call center/sprzedaż fotowoltaiki dla klienta detalicznego
• Przygotowywanie długookresowych planów marketingowych oraz rekomendacji ich zarządowi
• Planowanie, zarządzanie i monitorowanie opłacalności sprzedaży poszczególnych produktów
• Badanie trendów, poszukiwanie metod rozwoju oraz wprowadzania na rynek nowych produktów (ścisła współpraca w tym zakresie z działem R&D oraz działem zakupów)
• Ścisła współpraca z działem sprzedaży przy przygotowywaniu i implementacji programów marketingowych i promocyjnych
• Ustalanie strategii oraz polityki cenowej dla zarządzanej grupy produktów w celu maksymalizacji marży

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe
• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku; preferowana fotowoltaika. Bardzo dobra znajomość najnowszych trendów i technologii z zakresu OZE.

Nasz klient oferuje:
• Ciekawą pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych i rozwoju osobistego, szkolenia
• Bardzo dobrą atmosferę pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy, narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!