Przedstawiciel Handlowy/Event Manager/organizacja imprez biznesowych i kulturalnych

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Event Manager/Przedstawiciel Handlowy

Katowice

Obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów do organizacji eventów, targów, szkoleń oraz konferencji korporacyjnych,

  • planowanie, kontrolowanie oraz rozliczanie budżetu na poszczególne realizacje,

  • kompleksowy nadzór nad prowadzonymi działaniami a także podwykonawcami,

  • monitorowanie rynku eventowego oraz działań konkurencji,

  • wsparcie przy selekcji i zakupie materiałów marketingowych oraz promocyjnych,

  • zarządzanie magazynem

  • Wymagane doświadczenie:

    • doświadczenie w sprzedaży dla klienta biznesowego; doświadczenie w realizacji eventów ,

    • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,

    • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny,

    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

    • umiejętność prowadzenia kilku projektów równolegle pod dużą presją czasu,

    • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, kreatywność,

    • dokładność oraz terminowość w realizacji zleconych prac,

    • odpowiedzialność, umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie,

    • optymizm, energia i chęci poznania nowych ludzi.