Główny Informatyk, Administrator systemu it w firmie produkcyjnej

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę.

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny Informatyk

Miejsce pracy:  Kraków , Andrychów, okolice

Zakres obowiązków:

  •  administracja systemami operacyjnymi, serwerami aplikacyjnymi oraz bazami danych
  • konfiguracja, parametryzacja oraz zarządzanie sieciami i urządzeniami infrastruktury sieciowej
  • administrowanie systemem ERP
  • analiza potrzeb sprzętowych, planowanie zakupów w oparciu o analizę sprawności technicznej sprzętu
  • zarządzanie oprogramowaniem, licencjami, aktualizacjami zainstalowanymi na komputerach użytkowników oraz serwerach

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku administratora IT
  • wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja lub podobne)
  • znajomość baz danych: MS SQL Server, Oracle;
  • znajomość systemów: MS Windows Serwer, sieci IP, ERP

Nasz klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę na pełny etat) oraz atrakcyjne warunki finansowe

• Pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.