Główny Księgowy, Główna Księgowa

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Główny Księgowy

Zakres obowiązków:
– Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
– Zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych,
– Zarządzanie płynnością finansową firmy produkcyjnej, transportowej, handlowej
– Pozyskiwanie finansowania zewnętrznego na potrzeby realizowanych projektów inwestycyjnych,
– Prowadzenie optymalnej polityki podatkowej firmy, kontrolę i – weryfikację kosztów,
– Analizę procesów finansowych w firmie i bieżące ich ulepszanie,
– Utrzymywanie relacji z instytucjami zewnętrznymi (bankami, audytorami, biurem rachunkowym, prawnikami i innymi podmiotami zewnętrznymi),
– Opracowywanie budżetów, raportów i analiz finansowych bezpośrednio dla zarządu firmy,
– odpowiedzialność za dział kadr i płac,
– Koordynowanie pracy zespołu.

Wymagania:
– Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku najlepiej w firmie produkcyjnej, transportowej, handlowej lub biurze rachunkowym
– Bardzo dobrej znajomości prawa podatkowego,
– Doświadczenia zawodowego w firmie o rozbudowanej strukturze,
– Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
– Rozumienia procesów księgowych,
– Wykształcenia wyższego ekonomicznego,
– Bardzo dobrej znajomości pakietu Ms Office, zwłaszcza Ms Excel,
– Skrupulatności, bardzo dobrej organizacji czasu pracy i sumienności oraz zaangażowania w powierzone zadania,
– Komunikatywności oraz umiejętności budowania dobrych relacji.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji.

  • Ta oferta wygasła!