Inżynier Procesów

Aktualnie, dla naszego klienta – producenta rowerów marki STORM poszukujemy osoby na stanowisko:

Kalisz, okolice (Wielkopolska)

Obowiązki

  • Optymalizacja procesów produkcji rowerów marki „STORM”
  • Współpraca i koordynowanie działań Działu Produkcji składającego się ze spawaczy, monterów, brygadzistów
  • Planowanie i nadzorowanie procesu produkcji na podstawie wymagań technicznych oraz dostępnych materiałów z uwzględnieniem harmonogramów
  • Dobór materiałów i technologii produkcyjnych spełniających wymagania techniczne
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dla powierzonych projektów
  • Identyfikacja wymagań dotyczących oprzyrządowania i przetwarzania zamówień w oparciu o wymagania produkcyjne i konstrukcyjne
  • Gromadzenie i analiza danych w celu oceny jakości procesu produkcji poszczególnych części lub produktów
  • Współpraca z innymi zespołami w celu przeprowadzenia procesu produkcji
  • Aktywne uczestnictwo w przeglądach – prezentowanie i recenzowanie wyników pracy
  • Bieżące rozwiązywaniu problemów związanych z produkcją oraz optymalizacją produkcji
  • Wprowadzenie systemu ERP do zarządzania produkcją

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Inżynierii Produkcji lub  kierunków pokrewnych
  • Doświadczenie w pracy z systemami CAD
  • Dobra znajomość dokumentacji technicznej
  • Umiejętność tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów do zarządzania produkcją
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • pracę  w przyjaznym, zgranym zespole w stabilnej organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę