Inżynier sprzedaży na rynek czeski

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Katowice

Obowiązki

  • sprzedaż dóbr i usług technicznych dla klienta przemysłowego
  • opieka nad powierzonymi klientami oraz pogłębianie z nimi relacji handlowych,
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • składanie i negocjowanie ofert handlowych,
  • doradztwo techniczne dla klientów,
  • opieka nad powierzonym regionem sprzedaży
  • raportowanie sprzedaży do Dyrektora Handlowego.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu marketingu, handlu, inżynierii sprzedaży
  • dobra znajomość języka czeskiego i co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • motywacja do aktywnej pracy w terenie,
  • zdolności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B.
  • doskonała znajomość rynku czeskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  • Ta oferta wygasła!