Inżynier sprzedaży w branży przemysłowej

Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy z doświadczeniem w przemyśle

Katowice

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi
  • Wyszukiwanie inwestycji związanych z uzdatnianiem wody
  • Przygotowywanie ofert techniczno- handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z firmami wykonawczymi oraz biurami projektowymi

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów w teren
  • zaangażowanie oraz doświadczenie handlowe
  • kontakty w firmach wykonawczych i biurach projektowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: chemia bądź pokrewne)
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • samochód służbowy
  • Ta oferta wygasła!