Key Account Manager (branża transportowa)

Dla naszego klienta – firmy z branży logistycznej poszukujemy-

 Key Account Managera

Lokalizacja: cała Polska, oferta dotyczy pracy wyjazdowej

Obowiązki:
– kontakt z klientem z różnych części świata
– utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i pozyskiwanie nowych
– sprzedaż usług transportowych i nadwozi chłodniczych

Oczekujemy:
– doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
– wykształcenie min. średnie
– gotowość do pracy wyjazdowej
– prawo jazdy kategorii B
– wymagana co najmniej dobra znajomość angielskiego, każdy inny język będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (motywujący system prowizyjny)
– pracę w firmie zapewniającą kompleksową obsługę klientów na całym świecie oferującej konkurencyjne rozwiązania
– możliwość rozwoju i budowania cennego doświadczenia zawodowego
– narzędzia pracy: laptop, samochód służbowy, telefon

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv na adres: marta.nowakowska@lepszapraca.eu

  • Ta oferta wygasła!