Kierownik Budowy, Inżynier Budowy – Poznań

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy, Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
– Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogram oraz zapewnienie uzyskania odpowiedniej jakości pracy
– Analiza dokumentacji technicznej oraz sprawne rozwiązywanie problemów technicznych
– Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców
– Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości
– Nadzór budowlany nad przepisami BHP oraz ochrony środowiska
– Prowadzenie dziennika budowy zgodnie z przepisami
– Współpraca z inwestorem i zespołem projektowym
– Optymalizacja budżetu budowy
– Organizacja zaplecza budowy
– Zarządza procesami budowy oraz realizacja wszystkich faz w przeprowadzanych projektach (aż do przekazania budowy inwestorowi)

Oczekujemy:
– Doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku
– Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi; w przypadku inżyniera – mile widziane
– Wykształcenie wyższe (budownictwo)
– Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w realizacji wszystkich faz budowy obiektów mieszkaniowych
– Doświadczenie w nadzorze i koordynacji sił własnych i podwykonawców
– Znajomość MS Office
– Znajomość AutoCad
– Znajomość procesu inwestycyjnego
– Prawo jazdy kategorii B

Nasz klient oferuje satysfakcjonujące zatrudnienie w zależności od oczekiwań wybranego kandydata.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.