Kierownik budowy – Katowice

Dla naszego klienta
poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogram oraz zapewnienie uzyskania odpowiedniej jakości pracy,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sprawne rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców,
  • Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości,
  • Nadzór  budowlany nad przepisami BHP oraz ochrony środowiska,
  • Prowadzenie  dziennika budowy zgodnie z przepisami,
  • Współpracę z lokalnymi władzami i gestorami mediów,
  • Współpraca z inwestorem i zespołem projektowym,
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz i dbanie o dobry wizerunek,
  • Optymalizacja budżetu budowy,
  • Organizacja zaplecza budowy,
  • Zarządza procesami budowy oraz realizacja wszystkich faz w przeprowadzanych projektach (aż do przekazania budowy inwestorowi),
  • Obsługa budów śląskiego i małopolskiego.

Wymagania:

  • Realizacje powyżej 10 mln wartości realizacji inwestycji (przemysł, mieszkania, biurowce),
  • Konieczne uprawnienia budowlane,
  • Wykształcenie wyższe (budownictwo),
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w realizacji wszystkich faz budowy dużych obiektów budowlanych (industrial, office),
  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa,
  • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji sił własnych i podwykonawców,
  • Znajomość MS Office,
  • Znajomość AutoCad,
  • Znajomość procesu inwestycyjnego,
  • Umiejętność kosztorysowania,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Znajomość języka angielskiego.

Nasz klient oferuje:

  • Samochód,
  • Komputer,
  • Telefon.