Kierownik ds. wycen/Koordynator uruchomień linii montażowych

Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. wycen/koordynator uruchomień linii montażowych

Kraków

Obowiązki

– przygotowywanie wycen u klientów dotyczących linii montażowych
– analiza dokumentacji projektowej
– współpraca z kontrahentami
– uczestnictwo w delegacjach biznesowych

Wymagania

– chęć do pracy w delegacjach (cały świat)
– doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
– biegła znajomość języka angielskiego (każdy inny język mile widziany)
– znajomość zagadnień przemysłowych

Oferujemy

– atrakcyjne wynagrodzenie
– udział w delegacjach zagranicznych
– ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Ta oferta wygasła!