Kierownik Działu Utrzymania Ruchu, Opole

Opis oferty pracy: Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Opole

Obowiązki:

– koordynowanie i planowanie pracy działu Utrzymania Ruchu

– dbanie o właściwy poziom techniczny maszyn, urządzeń, i narzędzi

– nadzór nad projektami przeglądów technicznych, realizacją harmonogramu remontów, konserwacji maszyn i urządzeń

– uczestnictwo w prowadzonych inwestycjach, remontach i modernizacjach,

– inicjowanie rozwiązań podnoszących wydajność i efektywność produkcji ,

– współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji,

– raportowanie wskaźników dotyczących napraw maszyn oraz przebiegu zmian,

– optymalizacja kosztów napraw i kosztów zakupu części zamiennych,

– nadzór, kontrola, weryfikacja wydajności pracy podległych pracowników,

– poszukiwanie rozwiązań i doskonalenie procesów w zakresie bezpieczeństwa, jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej warsztatów.

Wymagania:

– wykształcenie minimum średnie techniczne

– doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata

– znajomość rysunku technicznego

– bardzo dobra znajomość obsługi komputera, MS Office, Excel

– znajomość mechaniki maszyn, elektryki

– prawo jazdy kategorii B

– praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem

– odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,

– nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę, dostosowane do doświadczenia kandydata na takim lub podobnym stanowisku