Kierownik kontraktów – Katowice (cała Polska)

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik kontraktów

Miejsce pracy: Katowice (cała Polska)

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych projektów inwestycyjnych
  • pozyskiwanie projektów dla Generalnego wykonawcy
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami,
  • planowanie i realizacja skutecznych strategii handlowych,
  • negocjacje z kluczowymi klientami

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności negocjacyjne
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność budowania długofalowych oraz partnerskich relacji handlowych z Klientami
  • Nastawienie na sukces i determinacja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania autorskich pomysłów

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!