Kierownik Produkcji

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik produkcji

Kielce

Obowiązki

– Nadzór i zarządzanie obszarem produkcji
– Wdrożenie i ciągłe doskonalenie procedur nadzorowanych obszarów
– Stosowanie filozofii Lean Manufacturing
– Zarządzanie procesami (SOP, WI, ASTM, PFMEA, MOC, SPC/SQC/MSA)
– optymalizacja procesów produkcyjnych w oparciu o know-how firmy i kontrolę kosztów
– Zapewnienie właściwego planowania procesów produkcyjnych i wysyłki produktów końcowych
– Utrzymanie importu i eksportu towarów na podstawie przepisów akcyzowych
– Stosowanie przepisów BHP dla obszaru produkcyjnego
– Zapewnienie KPI produkcji
– Praca nad poprawą wydajności i efektywności produkcji
– Codzienna współpraca z firmą macierzystą
– Raportowanie w systemie SAP
– Nadzór nad pracownikami w zarządzanym obszarze
– Przestrzeganie wewnętrznych przepisów i ustaleń

Wymagania

– 8-10 lat doświadczenia w zarządzaniu produkcją
– Znajomość przepisów BHP
– Wykształcenie wyższe inżynierskie (w zakresie automatyki/mechaniki będzie dodatkowym atutem)
– Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość francuskiego lub niemieckiego będzie atutem)
– Dobra znajomość programu SAP
– Znajomość programu MS Office
– Zorientowanie na cel
– Zdolności analityczne

Oferujemy

– Wynagrodzenie na poziomie 8 tys. zł netto
– Ciekawą i rozwojową pracę w szwajcarskiej firmie