Kierownik Produkcji (odlewnia ołowiu i cynku)

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik produkcji

Katowice

Obowiązki

– Zarządzanie zespołem 60 pracowników
– Odlewanie cynku
– Uruchamianie odlewni ołowiu + prace manualne
– Zarządzanie kierownikami zmian (3 zmiany)
– Zarządzanie działem technicznym

Wymagania

– Wyższe wykształcenie (preferowane: inżynieria materiałowa, metalurgia)
– Doświadczenie związane z metalurgią – odlewnictwo (preferowane doświadczenie związane z odlewaniem cynku i ołowiu)
– Znajomość rysunku technicznego
– Znajomość systemów zarządzania ISO
-Znajomość Lean
-Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
– Dobra znajomość języka angielskiego
– Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość rozwoju

  • Ta oferta wygasła!