Kierownik Projektu (PM) w branży budowlanej po stronie GW

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik Projektu w branży budowlanej po stronie generalnego wykonawcy
Katowice, Sosnowiec

Obowiązki:
– Praca na projekcie budownictwa mieszkaniowego po stronie generalnego wykonawcy
– Kontrola i koordynacja prac na budowie w kilku projektach jednocześnie, w różnych lokalizacjach na terenie Polski
– Optymalizacja procesów wg harmonogramu zgodnie z prawem budowlanym i sztuką budowlaną
– Kontakt z inwestorem
– Reagowanie na powstałe „ogniska zapalne” i jak najszybsze ich rozwiązanie.

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku;
– Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy
– Znajomość realiów i procedur pracy przy realizacjach budownictwa mieszkaniowego
– Znajomość prawa budowlanego
– Wiedza na temat rynku podwykonawców i inwestorów

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia zawodowego kandydata
– Samochód, laptop, telefon

  • Ta oferta wygasła!