Koordynator serwisu – Poznań

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator serwisu

Poznań

Obowiązki

-przygotowywanie i opracowywanie kosztorysów napraw serwisowych na podstawie danych z warsztatu

-organizacja procesu naprawy  – spinanie spływu materiałów, kooperacji i własnych prac tak aby całość sprawdzona trafiła do montażu
-ocena zakresu prac i ich optymalizacja; nadzór nad komplementacją i prawidłowym obiegiem dokumentacji serwisowej
-nadzór nad procesem naprawy
-wyjaśnianie problemów z dostawcami i kooperantami
-dbałość o terminowość dostaw usług

Wymagania

-doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku
-znajomość zasad działania urządzeń CNC
-znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania go
-umiejętność wykonywania pomiarów przy pomocy precyzyjnych urządzeń pomiarowych
-znajomość elementów budowy maszyn; znajomość zasad działania urządzeń CNC (szlifierki, tokarki, wieloosiowe centra obróbcze)
-wykształcenie minimum średnie techniczne
-prawo jazdy kategorii B
-dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego(atut)
-dokładność i cierpliwość

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie
-niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Ta oferta wygasła!