Kierownik serwisu/koordynator serwisu

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
-przygotowywanie kosztorysów na podstawie danych z warsztatu
-organizacja procesu naprawy – spinanie spływu materiałów, kooperacji i własnych prac tak aby całość sprawdzona trafiła do montażu
-ocena zakresu prac i ich optymalizacja
-nadzór nad procesem naprawy
-wyjaśnianie problemów z dostawcami i kooperantami
-dbałość o terminowość dostaw naszych usług

Wymagania:
-doświadczenie związane z organizacją produkcji
-znajomość zasad działania urządzeń CNC
-znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania go
-umiejętność wykonywania pomiarów do 1 um
-znajomość elementów budowy maszyn
-wykształcenie minimum średnie techniczne
-prawo jazdy kategorii B
-dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-dokładność i cierpliwość

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-niezbędne narzędzia pracy

  • Ta oferta wygasła!