Kierownik Sprzedaży/Inżynier Sprzedaży na Polskę (hvac)

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, włoskiego producenta systemów grzewczych, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Katowice/cała Polska

Obowiązki:
– Zbudowanie od podstaw rynku sprzedaży po stronie wyłącznego dystrybutora na Polskę. Produkt: systemy grzewcze, nagrzewnice, palniki do ogrzewania hal, serwisów, obiektów sportowych, fabryk, obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej.

Wymagania:
– Doświadczenie w sprzedaży dóbr przemysłowych
– Kontakty z biurami projektowymi, dystrybutorami, instalatorami
– Ukończenie studiów o specjalności klimatyzacja i wentylacja, chłodnictwo/ mile widziane
– Doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku
– Znajomość zagadnień z dziedziny ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
– Znajomość AutoCad – mile widziane
– Osobowość lidera, umiejętność pracy w stresie,
– Osoba ambitna, potrafiąca budować relacje; pracująca na projekcie.

Oferujemy:
– możliwość rozwoju nowej, włoskiej marki na polskim rynku/praca u wyłącznego dystrybutora na Polskę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– samochód, laptop, telefon

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.