Kierownik utrzymania ruchu

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Tychy

Obowiązki

-Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń na podległym obszarze
-Nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń oraz instalacji
-Prowadzenie inicjatyw ciągłego doskonalenia celem poprawy bezpieczeństwa, ergonomii pracy, jakości, redukcji kosztów
-Prowadzenie projektów inwestycyjnych
-Współpraca i koordynowanie prac z firmami zewnętrznymi
-Zarządzanie i rozwijanie bezpośrednio podległego zespołu

Wymagania

– Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– Wykształcenie wyższe techniczne

-Dobra znajomość obsługi komputera

-Prawo jazdy kategorii B

-Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

– Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę

-Możliwość rozwoju i ciekawą, pełną wyzwań pracę na odpowiedzialnym stanowisku

  • Ta oferta wygasła!