Kombajnista chodnikowy (2500 euro netto/msc)+dodatki

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Kombajnista chodnikowy (Francja)

Strasburg

Obowiązki

obowiązki kombajnisty chodnikowego

Wymagania

dobra znajomość zasad obsługi samojezdnych maszyn dołowych,
dobra znajomość robót górniczych-chodnikowych
certyfikaty potwierdzające odbycie stosownych szkoleń
umiejętność czytania dokumentacji technicznej
mile widziane doświadczenie w ratownictwie
Wykształcenie: :Zawodowe/zawodowe górnicze
wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z obsługą ciężkich maszyn górniczych
wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu robót górniczych
samodzielność w pracy
sumienność i zdyscyplinowanie

Oferujemy

atrakcyjne warunki wynagrodzenia
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
zwrot kosztów dojazdu i powrotu z kontraktu
bezpłatny lokalny dojazd do miejsca pracy i z miejsca pracy
bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji na adres mailowy: marta.nowakowska@lepszapraca.eu lub o kontakt pod numerem telefonu: 696 003 788

  • Ta oferta wygasła!