Szef działu konstrukcyjnego

Aktualnie, dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dąbrowa Górnicza

Obowiązki

-opracowywanie koncepcji maszyn oraz podzespołów maszyn
-wykonywanie projektów maszyn oraz podzespołów maszyn
-tworzenie modeli 3D oraz dokumentacji 2D w programie SolidWorks
-modyfikacje i aktualizacje istniejącej archiwalnej dokumentacji w programie AutoCad
-współpraca z działem zakupów i kontroli jakości
-zarządzanie prawidłowym obiegiem dokumentacji technicznej
-utrzymywanie kontaktów z klientami, wyjazdy do klientów na pomiary
-analiza zapytań ofertowych klientów, kalkulacje czasów obróbczych, wycena produktu
-współpraca z inżynierami zleceniodawców

Wymagania

– wykształcenie wyższe techniczne
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość rysunku technicznego
– znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i robotyki

Oferujemy

– stabilne zatrudnienie
– atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ta oferta wygasła!